Köpek Oteli HauseOfistanbul

Köpek Otelleri, son zamanlarda en çok talep gören hizmet dallarının başında gelir. Bunda en büyük etken, evcil hayvanlara olan talep ve evlerde bakılma sıklığının artmış olmasıdır. Evlerde çocuklar ile son derece güzel ilişki kuran bu sevimli dostlar, evde yaşayan herkesin ruh sağlığı üzerinde de olumlu etkiler bırakır.

Çocukların sorumluluk alması ve gelişimleri üzerinde de son derece büyük katkıları bulunur. Köpek sahiplenme konusunda artan bilinç, yaşam alanlarında bu dostlara da önemli bir yer açmıştır. Köpek ile birlikte yaşamaya başlarken, her iki tarafın da bir alışma süreci olur. Köpeklerin yaşadığı ortama uyum sağlaması için alması gereken temel eğitimler bulunur. Bu eğitimlere ne kadar erken başlanırsa o kadar etkili olur.

Köpek Otellerinde Verilen Eğitimler

Köpek Otelleri, sadece köpeklerin belli zamanlarda bırakıldığı yerler değildir. Bu işlevlerinin dışında çok farklı görevleri de bulunur. Temel eğitimler içerisinde beslenme, tuvalet ve itaat eğitimleri gelir. Her köpek cinsi için verilecek eğitimin niteliği de değişir. Koruma maksatlı sahiplenilen köpeklere verilen eğitimle apartman dairelerinde yaşayan köpekler için verilen eğitimler bir olmayacaktır. Koruma maksatlı çiftlik ve iş yerlerinde bekçi olarak tercih edilen köpek cinsleri de farklılıklar gösterir.

Türe uygun eğitim veren köpek oteli, uzman eğitmen kadrosu ile etkili ve güvenilir hizmet sunar. Diğer köpeklere verilen eğitimde yer alan ödül sistemi koruma köpekleri için önerilmez. Kötü niyetli kişilere karşı yaşam alanını koruyan köpekler, ödül sistemi ile yetişirse güvenliği sağlayamaz. Bu sebeple alanında uzman olan kişilerden bu eğitimlerin alınması gerekir. Köpek oteli işleten firmamız, köpek eğitimlerine sahipleri ile birlikte köpekleri dahil eder. Bu sayede köpeklerin sahipleri ile bağ kurması sağlanır.

Deneyimli Köpek Otelleri

Köpek Otelleri hizmeti almadan önce çevreden ve basından da olumlu yorumlar almış olan firmalara yönelmeleri gerekir. Köpek otellerinin fiziki şartlarının uygun olması son derece önem taşır. Yeterli alana sahip olan otellerde pansiyon gibi barınaklar geniş metrekarelerdedir. Köpeklerin sosyalleşmesi için de gerekli olan yeşil alanın geniş olması gerekir. Firmamız uzun senelere dayanan tecrübesi ve yeterli alt yapısı ile kurumsal işletmelerin başında gelir.

Köpek Otellerinin Sunduğu İmkanlar

Köpek Otelleri neden tercih edilir sorusunun cevabına bakılacak olursasahipleri seyahate çıkan köpeklerin bırakılacağı en güvenli yerler, köpek otelleridir. Köpek otellerinin, köpeklerin barınmasına müsait olacak şekilde aydınlık, temiz ve veteriner kontrolünde olan yerler olmaları gerekir. Köpek otellerinin hastalanan köpeklere veteriner hizmeti de sunması gerekir.

Köpeklerin aşılama hizmeti de kurumsal köpek otellerinde verilmektedir. Hijyenik usullerde temizlenen köpek pansiyonları, sağlıklı ve güvenilir ortamlardır.  Uzak yerlerde bulunan köpeklerin otellere ulaşım hizmeti için de bazı köpek otellerinin taksi hizmeti bulunur. Konaklama sonrasında da tekrar ilgili adrese bırakılması bu otellerin sunduğu hizmetlerdir.

Sağlıklı ve Güvenilir Köpek Otelleri

Köpek Otelleri hizmetinde güvenilir kuruluşların başında firmamız gelir. Köpek oteli olarak hizmet sunan firmamız, köpek eğitimi ve rehabilitasyonu hizmeti de sunar. Köpek otelinde kurumsal hizmet sunan işletmemiz, ödül almış eğitmenlerle hizmet verir. Köpeklerin sosyalleşmesi için yeterli büyüklükte açık alan bulunur. Saldırganlık ve gereksiz şekilde havlama ile hırçın davranışlar bu şekilde yok edilir. Köpeklerin kalacakları pansiyonlar düzenli şekilde temizlenir ve sık aralıklarla havalandırılır.

Aşısı eksik olan köpeklerin aşılama hizmeti de bünyemizde görev yapan veterinerlerimiz ile sağlanır. Otelimiz, köpeklerin tatil havasında, mutlu ve huzurlu şekilde konaklayacakları yerlerin başında gelir. Taksilerimiz ile istendiği takdirde sevimli dostların bulundukları yerlerden otelimize ulaşımı da sağlanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.