Yorumlar

Home / Yorumlar

Beyza

2 aylık köpeğimin her yere tuvalet yapmasının ardından bir gece yarısı internette yaptığım araştırmalar neticesinde ulaştım kendilerine. Köpeğim puppy eğitimini kusursuz bir şekilde aldı. Çok teşekkür ederim. 1 ay sonra temel itaat eğitiminde görüşmek üzere .

Neriman G.

Yedi aylık sokaktan sahiplendigimiz sevgili oğlumuz Barni için temel itaat eğitimini tamamladik. Gün gün Barni’nin gelişimini görmek bizim için mutluluk verici bir deneyimdi.

Ayse i.

Çok ilgili ve alakalı bir çalışma metodu ilerletiyor olmanız bizi sevindirdi. Yavru köpeğimizin birçok komutu öğrenip hatalarını düzeltmesinde yardımcı olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim.

Önder A.

Köpeğimiz için en doğru yerin burası olduğuna inanarak yola çıktık. Sorunsuz şekilde köpek eğitimini tamamladı.

Nazmi Ergenç

Köpek oteli arıyorsanız gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Oldukça ilgili güvenilir bir kurum. Teşekkür ederim.

Hakan Katze

Köpeğim için rottweiler aldım. Aldıkları parayı ve 5 yıldızı sonuna kadar hakediyorlar. İşlerini severek yapan ve cana yakın insanlar.

Derya G.

Buraya girdiğim ilk andan itibaren köpeğimi doğru yere bıraktığımdan kuşku duymadım daha önce birçok köpek eğitim merkezi gezmiştim ama ilk kez bu denli ilgi ve özveriyle karşılaştım.

Uğur T.

Çok memnun kaldık, hem bizle hem köpekle iletişimi çok iyiydi. Özellikle yeni köpek sahiplerinin çalışması gereken bi eğitmen. Ne yapılmalı ne yapılmamalı çok güzel farkına varıyorsunuz.

Metin Koşar

Yavru köpeğimi eğitimi için buraya göndermiştim ciddi anlamda çok ilgililer resmen küçük bir çocukmuş gibi ilgilendiler şu an köpeğimin eğitim durumu oldukça iyi teşekkürler.

Doğan İ.

Köpek eğitimi için en doğru adres köpeğinizi emin ellere bıraktığınızdan hiç şüphe duymayın köpeğim büyük yol katetti ve herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum.

Sema Acar

Köpeğimin eğitimi için bir yer arıyordum ve tavsiye üzerine geldim cok memnun kaldım. köpek eğitim fiyatlarıda çok uygun. köpeğimle çok iyi ilgilendirler memnun kaldım herkese tavsiye ederim. sizlerde memnun kalırsınız.

Güler Tansu Evyapan

Türkiye’nin bir numaralı yeri içiniz çok rahat gönderebilirsiniz ve başka yerde eğitilmez denilen yavrularınızdaki mükemmel değişimi görebilirsiniz.

Temel Erdoğan

Köpeğimi eğitmek için bıraktım çok temiz bir yer , işletme sahipleri çok ilgilendiler.İşlerini çok güzel yapıyorlar.Herkese öneririm.

Zeynep Dündar

Kızımı tatile giderken goturemeyecegim için birakabilecegin güvenilir bir yer arıyordum tavsiye üzerine Murat bey ile tanıştım,inanılmaz ilgililer.tesis çok bakımlı gözüm arkada kalmadı.artik kızımın 2.evi diyebilirim

Deniz Atiye Yılmaz

Terrier 10 aylık kızımızın sürekli havlaması ve tuvalet eğitimi için evimizde eğitim almasını istiyorduk. Ancak eğitmenimiz bundan çok daha fazlasını verdi bizlere 🙂 uzun uzun detaylıca tüm yanlışlarımızı ve nasıl yaklaşmamız gerektiğini anlattı,öğretti. (Yemek düzeninden davranışlarımıza kadar) Üç yaşındaki yeğenimle artık hırçınlaşmadan korkutmadan oyun oynayıp keyifli zaman geçirmeye başladılar. Evde ses yaparken artık gerilmiyoruz, havlayan köpek gitti yerine sevgi dolu bir Sakız geldi :)Her şey için teşekkür ederiz.

Rumeysa Meşe

2 yaşında oğlumu ilk defa bir pet otele bıraktım. Bıraktığım günden aldığım güne kadar inanılmaz bir ilgiyle ilgilendiler. Ne zaman istesem oğlumu gerek video ile gerek fotoğraf ile bana gösterdiler ve bilgilendirdiler. Hiçbir sorun yaşamadım.Artık oğlumu emanet edebileceğim harika bir yer var .

Necla Alemdar

Oldukça keyifli geçen eğitimde benim için en büyük kazanım ; bir köpeğin her şeyden önce bir lidere ihtiyacı olduğunu öğrenmem oldu. Elbette bolca sevgi ve şefkatin yanında, bir çocuk yetiştirir gibi, sabırla ve istikrarla bir de otoriteyi tanıtmak gerekiyormuş.

Müge A.

Köpek pansiyonu hizmeti için başka bir yere gitmenize gerek yok, köpeğinizin durumu değerlendirilerek diğer köpeklerle oyun oynayıp sosyalleşmesini sağlıyorlar, siz de sonrasında daha mutlu ve özgüvenli bir şekilde köpeğinizi geri alıyorsunuz.