Köpek Eğitimi Kaç Ay Sürer ve Fiyatları

Yavru köpekler çabuk öğrenir ve çevrelerine çabuk uyum sağlarlar. Bu yaşta merak korkuya galip gelir. Eğer bu kritik aşamada eğitilmemişlerse, köpekler korkutucu ve saldırgan olabilir. Bununla birlikte, ileri yaş köpeklerde eğitim daha zordur, ancak elbette eğitilebilir. Köpek eğitim fiyatları makul seviyelerdedir. Köpeğinizin konforu için en kaliteli eğitim verilir.

Temel eğitim içeriğine bakıldığında Otur, Yat, bekle, sakin, hayır komutlarını içerir. Köpeğiniz heyecanlandığında sakin komutunu vererek onu sakinleştirebilirsiniz. Bekleme sırasına göre, köpeğinizin belirttiğiniz yere gitmesine izin verebilirsiniz.

Köpek Eğitimi Nedir?

Köpek eğitimi, şimdiye kadar köpekleri açıklayan köpeklerle ilgili köpek sahipleri için tam bir eğitim programıdır. Köpek eğitim fiyatları konusunu merak edenler içinçeşitli eğitim paketleri yer almaktadır. Ücretlerde bu paketlere göre değişmektedir.

Köpek Eğitiminin Faydaları


İtaatteki Temel Eğitim köpekler için önemlidir.Yapılandırılmış köpeklerin içgüdülerini insan içgüdülerinden çok farklı bir şekilde değiştirmek biraz zor ve emek ister.Ancak köpeğinizle uzun ve sağlıklı bir ilişki kurmak istiyorsanız, kesinlikle köpek eğitimini desteklemeniz gerekir. Köpek Eğitim Programı ile köpeğinizin davranışını, köpeğiniz için temel komutlar oluşturabilen mutlu bir hayatı devam edebilecek şekilde yönlendirebileceksiniz.


Köpekler her zaman sahiplerini memnun etmek isterler ama nasıl yapacağını bilemezler.Temel itaat sayesinde köpeğinizle ortak bir dile sahip olabileceksiniz.Böylece köpeğiniz bu konudaki beklentilerinizi net bir şekilde anlayabilecektir. Köpek eğitim fiyatları en çok merak edilen konular içerisindedir. Köpek eğitimi ücretleri gayet uygundur. Konu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Temel İtaat Bilgilerinden sonra, zaman içerisinde köpeğinizle daha güçlü bir bağınız oluşur. Temel itaat aslında bir çocuğun okula başlayıp hayata hazırlanması gibidir. İlkokulda çocuklar arkadaş edinmeyi, birlikte oyun oynamayı ve birlikte sorumluluk üstlenmeyi öğrenirler. Temel itaat aynı zamanda köpeğinizin kendileriiçin doğru olanı öğreneceği bir süreçtir.


Köpekler Ne Zaman Temel İtaat Eğitimi Alabilir?

Köpeğiniz için temel itaat eğitimine 3ile 9 ay arasında başlanabilir. Özellikle Alabay, Kangal, Rottweiler, CaneCorso, Mastiff, ChowChow, Husky, Samoyed gibi inatçı ve güçlü köpek ırkları için 3 aylıkken temel itaat eğitimi öneriyoruz.

Köpekler yaşlandıkça, kişilikleri oturmaya ve kasları güçlenmeye başladıkça itaat etmeleri ve eğitilmeleri zorlaşır. Köpek genellikle ergenlik aşamasına altı ila dokuz ay arasında girer.Kısa sürede büyüyen köpeğinize itaatkâr olarak temel eğitimden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte, Alabai, Kangal, Rottweiler, CaneCorso, Mastiff, ChowChow, Husky, Samoyed ile aynı iktidardaki itaat konusunda temel eğitim süresi 5 ile 5,5 ay olabilir. Köpek eğitim fiyatları merak edilen konular arasındadır. Ücretler konusunda ön bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz
Köpek Eğitiminin Amacı Nedir?

Köpek sahipleri, köpeğin ilişkisinde güven, sessiz, kontrol ve itaat gibi ortak bir eğitimde ortak bir ekiptir. Her ne kadar çoğu köpek davranışsal problemler olmadan çalışsa da eğitim veya eğitim açısından ciddi bir davranış olarak kabul edilen saldırgan davranışlardan yoksun olmak zordur. Bu sebeple köpekler için önemli eğitim programları ve uluslararası edebi eğitim teorileri çok önemlidir.

Köpekler İçin Temel İtaat Eğitimi Neden Önemlidir?

İnsan sosyal hayatına uyum sağlayamayan köpekler genellikle ormana veya barınaklara terk edilir.Bu nedenle tüm köpek sahiplerini temel itaat eğitimi almaları konusunda uyarıyoruz. Köpek davranışları bizimkinden çok farklıdır. Bununla birlikte, davranışlarını istediğimiz gibi değiştirebileceğimiz köpekler, gerçekten de uygun şekilde eğitildiğinde insanın en iyi arkadaşı olma potansiyeline sahip bir hayvandır. Köpek eğitim fiyatları içinbizimle iletişime geçebilirsinizKöpek eğitimi konusunda kurumumuzdan ve uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.