Köpek Eğitim Ücretleri 

Köpek eğitim ücretleri farklı paketler içermektedir. Her cinsten köpekler eğitim merkezimizde konaklayabilir. Köpeklerin eğitimi ve bakımı ile uğraşan profesyonellerin o eğitim ve bakımla ilgili belgeleri vardır.

Oldukça geniş ve ferah bir eğitim alanı ile her türlü köpek eğitimi ve bakımı için kaliteli bir hizmet anlayışına sahiptir. Köpek sahipleri, uzun süreli tatil veya iş gezilerinde ya da mecbur kaldıklarında köpeklerini güvenli bir yerde bırakmak isterler. Tüm köpek sahipleri, köpekleri için endişelenmeden tatillerini veya iş gezilerini rahatlıkla geçirebilirler. Bu profesyonel bakım hizmetleri; Sadece uzun mesafeli seyahatlerde değil, hayatın her anında, eğitimle ilgili her türlü soru veya sorunda yardım almak için güvenilir bir merkezdir.

Köpek Eğitim Fiyatları ileEğitim Merkezimiz

Köpek eğitim ücretleri için köpek eğitim merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Köpeğiniz profesyonel ellere emanettir. Köpek sahipleri, evcil hayvanlarına yokluğunda nasıl davranıldığını merak ediyor. Köpeklerin yanında değilken nasıl bakıldıklarını, ne yediklerini, hasta olup olmadıklarını, kendilerine ilaç verilip verilmediğini merak ederler. Evcil hayvan sahipleri, evcil hayvanlarının kapalı alanlarda kalmasından endişe ediyor. Köpek pansiyonları, köpekleri kulübelerde tutar. Köpeklerinin paralarıyla hapiste yaşamasına dayanamıyorlar. Bu köpek sahibinin hassasiyetleri doğrultusunda, Köpek Eğitimi Merkezimiz hayvan severler için çok sayıda istek üzerine kurulmuştur. Aklınıza takılan her soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Köpek sahibi olmayı düşünen her köpek sever, köpeğini eğitememe korkusunu yaşar. Sahipleneceği yavru köpeğin sağlıklı ve düzgün bir şekilde büyümesi ve yaşaması için her türlü araştırmayı yapar. Ancak bu konuda eğitim almamış kişiler köpek eğitimi konusunda sorunlar yaşamaktadır. Antrenman sorununuz olduğunda Köpek Eğitim merkezimiz tam size göre.

Köpek Eğitim Ücretleri Farklı Tarifeler

Köpek eğitim ücretleri farkı eğitim tarifelerine göre değişmektedir. Temel itaat eğitimi, İleri itaat eğitimi, yavru köpek eğitimi gibi farklı türlerde eğitim mevcuttur. Yine evde ve yerinde köpek eğitimi verilmektedir. Bunların yanında Alan koruma eğitimi, şahıs koruma eğitim gibi koruma eğitimleri verilmektedir. Evde köpek tuvalet eğitimi ve dışarıda köpek tuvalet eğitimi gibi eğitimlerde farklı fiyat seçenekleri sunulmaktadır.

Fiyatları belirleyen sadece eğitimler değildir. Köpeğinizin ırkı, yaşına göre fiyatlar değişmektedir. Yavru köpekler daha çabuk öğrenirken yaşı ilerleyen köpekler daha zor öğrenmektedir. Bu durumda haliyle fiyatlara yansımaktadır.

Verdiğiniz Ücretin Karşılığını Fazlasıyla Alırsınız

Köpek eğitim ücretleri kısmına bakıldığında verdiğiniz ücretin karşılığını alacağınıza emin olun. Köpeğin tuvalet alışkanlığını düzeltmek, köpeğin fiziksel aktivite programını düzenlemek ve bir üst denetçi gözetiminde düzenli olarak fiziksel aktivite programı yapmak gibi köpekler için çeşitli eğlenceli aktiviteler düzenlemeyi içerir. Köpeği uygun ırklarla sosyalleştirmek, çeşitli özel köpek eğitim programları sunmak, köpek diş bakımı, düzenli tırnak bakımı bu hizmetlere yönelik eğitim ve bakım programlarından bazılarıdır.

Köpekler düzenli olarak en kaliteli yiyecekleri alırken, kaldıkları odalar tamamen ses geçirmez ve yalıtılmıştır. Ses ve ısı yalıtımının yanı sıra köpek için uygun bir ışık ortamı da sağlanır. Bu sayede çevre koşullarından kaynaklanabilecek olumsuzlukların önüne geçilmektedir. Köpekler kaliteli eğitim alarak vermiş olduğunuz ücretlerin karşılığını sadık dostlarınız fazlasıyla alacaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Köpek eğitim ücretleri size memnuniyet olarak geri dönecektir. Merkezimizi ziyaret eden ve konaklayan köpekler memnuniyetsiz bırakılamaz. Köpek pansiyonumuzun her detayı köpeklerimizin huzuru ve mutluluğu için tasarlanmıştır. Sahiplerinden uzaklaşan birçok köpek, bir süre sonra ayrılık kaygısı yaşama riski altındadır. Ayrılık kaygısı olarak bilinen bu durumun sonucu, yönetilemez hale gelirse daha büyük olur. Köpek pansiyonunda ayrılık korkusu başta olmak üzere diğer olası psikolojik sorunlara çözümler düşünülmüştür. Köpek eğitimi konusunda kurumumuzdan ve uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.