Köpek Yetiştirme Çiftlikleri ve Köpek Eğitimi

Köpek yetiştirme çiftlikleri olarak, sahibi tarafından birkaç günlük için bırakılan köpekler, çitliğimiz tarafından uygun fiyatlara misafir edilmektedir. Çiftliklerimize pansiyon için gelen köpeklere sosyalleşme ve iyileştirme faaliyetleri uyguluyoruz. Bu bağlamda pansiyona gelseniz bile köpeğiniz günde iki kez birer saat olmak üzere diğer köpeklerle sosyalleşme imkânı buluyor.Eğitimli köpekle bir araya gelen diğer misafir köpekler de eğitim süresi içerisinde daha verimli rehabilite edilecektir.

Uzman Kadrosu ile Köpek Yetiştirme Çiftlikleri 

Köpek yetiştirme çiftlikleri olarak merkezimizde alanında uzman olan eğitmenler yer almaktadır. Ayrıca çiftliğimizde bir de veteriner bulundurmaktayız. Çiftliğimizde köpek yetiştirme, köpek pansiyonu, köpek eğitimi verilmektedir.

Köpeğiniz çiftliğimizde; eğitim, kaynaşma, sosyalleşme, dinlenme fırsatı bulacaktır. Çiftliğimizde eğitim aşamalarında psikolojik ve teknik eğitim yöntemleri kullanılmaktadır. Eğitim esnasında kesinlikle tüylü dostlarımıza şiddet kullanılmamaktadır. Köpekler eğitim sırasında şiddet görmediği için sevgiyle büyütülerek yaşamlarında saldırganlık göstermeyeceklerdir.  

Çiftlikte Köpek Eğitimi

Köpek yetiştirme çiftlikleri olarak, motivasyona dayalı köpek eğitim sistemi kullanmaktayız. Köpeğinizi şaşırtmak veya incitmek kesinlikle yasaktır. Modern köpek eğitimi olarak kabul edilen ve geliştirmelerin kullanıldığı köpek eğitimi, aslında köpekler için eğlenceli bir aktivite haline getiren bir eğitim sistemidir. Bu sistemde köpekler oyun oynayarak ve ödüllendirilerek eğitilmektedir. Köpek eğitimi temel itaat, ileri itaat gibi isimlerle bölümlere ayrılmıştır.Ancak asıl olan sizin ve köpeğinizin ihtiyaç duyduğu eğitim türünü belirlemektir.

Yaşadığınız ev, çevreniz, sosyal durumunuz, çalışma saatleriniz, ırkınız ve davranışlarınız köpek eğitiminizin içeriğini ve süresini değiştirebilir. Sizde bunlardan haberdar olmak ve köpeğinize hangi eğitimleri uygulayabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız köpeğinizle birlikte merkezimizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Köpeklerin her ortamda sahipleriyle uyum içinde yaşamaları için eğitilmeleri önemlidir. İyi huylu bir köpek mutludur. Nerede ve ne yapacağını iyi bilir, bu nedenle gereksiz stres ya da heyecan yaşamaz.

Yavru Köpek Eğitimi

Pek çok köpek sahibi, köpeklerin uygun davranışları öğretmek ve olumsuz davranışları önlemek için belirli bir yaşa gelmeleri gerektiğini düşünür. Onların canlı olduklarını bilmeniz, dillerini anlamanız ve doğru becerileri kullanmanız gerekir. Köpek eğitiminde asla güç kullanılmaz. Bir köpeği eğitirken güç kullanmak, köpeğin psikolojisini olumsuz etkileyebilir. Köpek yavrusu eve döndüğü andan itibaren eğitimi başlamalı ve kurallar olmalıdır. Bu, eğitime başlamadan önce gerekli donanıma ve bilgiye sahip olmanız gerektiği anlamına gelir.

2 ya da 3 aylık bir köpek yavrusu, eve döndüğü ilk günden itibaren eğitim almak için bir lidere ihtiyaç duyar. Bu süre içinde verilmeyen eğitim, gelecekte istemediğiniz şekilde davranan bir köpekle yaşamak zorunda kalacağınız demektir.

Köpek Yetiştirme Çiftlikleri olarak tüylü dostlarımızın bulunduğu alanların düzenli olarak temizlik çalışmaları yapılmaktadır. Onlar için daima sağlıklı bir ortam hazırlanmaktadır. Veteriner tarafından sürekli gözetim altından bulunan köpeklerin sağlığı çiftliğimize emanettir. 7/24 kamera ile izlenen köpekler için güvenli bir ortam hazırlanmıştır. Çiftlikte bulunduğu süre içinde en kaliteli mamalar ile beslenmektedir.

Güvenli Ortam, Kaliteli Eğitim

Köpek Yetiştirme Çiftlikleri olarak köpek sahiplerine uygun fiyatlar sunulmaktadır. Öncelik müşteri ve tüylü dostlarımızın memnuniyetidir. Müşterilerimiz asla mağdur edilmez. İstediğiniz anda ön bilgi edinmek için çiftliğimizi gezebilirsiniz. Yine istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sadık dostunuzu güven içinde çiftliğimize emanet edebilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile çiftliğimiz daima yanınızdadır. Günlük, saatlik, haftalık ya da aylık olarak tüylü dostunuzu gönül rahatlığı ile çiftliğimize emanet edebilirsiniz. Uzman ekibimiz daima onlara sevgiyle yaklaşmaktadır. Köpek eğitimi konusunda kurumumuzdan ve uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.