İstanbul Göztepe Köpek Eğitimi

Göztepe Köpek Eğitimi merkezi olarak sizlerin evcil dostlarınız olan köpeklerinize çeşitli eğitimler vermekteyiz. Evcil dostlarınız ile ortak yaşam alanını paylaşmak, insan hayatına kolaylıkla uyum sağlaması açısından gerekli aşı ve eğitimleri alması gerekmektedir. Temel veya ileri itaat eğitimleri, tuvalet eğitimleri, bunun dışında kalan yavru köpek eğitimleri, av köpeği eğitimi gibi çok sayıda eğitim türünü eğitim merkezimizden doğru bir şekilde alabilirsiniz.

Yavru köpek eğitimi, temel ya da ileri itaat eğitimi, tuvalet eğitimi gibi çok sayıda eğitim türleri evcil dostlarınızın sizinle geçireceği hayatı tam anlamıyla etkilemektedir. Bu eğitimler evcil dostunuzun evde sizinle birlikte olarak geçireceği hayat dönemi için son derece önemlidir. Aksi takdirde evcil dostunuz insan yaşamına uyum sağlamada başarılı olamazsa git gide daha yalnızlaşır ve agresifleşir.

Temel İtaat Eğitiminin Önemi

Göztepe Köpek Eğitimi hizmeti alabileceğiniz firmamızdan en sık alınan hizmet temel itaat eğitimidir. Temel itaat eğitimi ile beraber evcil dostunuz basit komutları kolaylıkla öğrenir. Evcil dostunuzun uyumlu ve sorumlu bir köpek olabilmesinin ilk adımı komutlara uymayı bilmesidir. Bu komutlar sayesinde evcil dostunuz ve sizin aranızda özel bir dil geliştirilebilir.Dış dünyada beraber gezinmenizi kolaylaştırabilir. Evcil dostunuz ve sizi güvende tutar.

Temel itaat eğitimi için en ideal yaş aralığı 3-9 aylık oldukları süreçtir.  Bu süre evcil dostunuzun türüne göre değişiklik gösterebilir. Bazı köpek türleri uysal iken bazı köpek türleri ise son derece saldırgan olabilirler. Bu yüzden temel itaat eğitimi başlama yaş aralığı evcil dostunuzun türüne göre değişir. Yavru oldukları süreçte hızlı öğrendikleri için bu eğitime çok daha kolay uyum sağlayabilirler. Evcil dostlarınızın yaşı ilerledikçe eğitim vermek onlara karşı güçleşir. Bu eğitimi vereneğitmenler ileeğitimmerkezinde alırsanız çok daha kolay beraber vakit geçirerek eğitim sürecini beraber başarı ile atlatabilirsiniz.

Temel İtaat Eğitimi Ne İçerir?

Göztepe Köpek eğitimi merkezi olarak vereceğimiz temel itaat eğitimi genel olarak son derece geniş bir eğitim içeriği çerçevesinde vermekteyiz. Özellikle basit komutlar dışında bir tık daha yukarı, evcil dostu ile sahibi arasında bedensel ve ruhsal bir bağ kurmaya yönelik bu eğitimi veriyoruz.

Evcil dostunuz bu eğitim süresince heyecanlı olur. Bazı komutlar sayesinde onları kolaylıkla sakinleştirebilme olanağına sahip olursunuz. Herhangi bir dış etmene bağlı kalmadan komutlarınıza uyan evcil dostlarınız sizin istemediğiniz herhangi bir hareketi yapmaz. Hareketleri daha kontrollü olur. Evcil dostlarınızı bazı istemediğiniz hal ve hareketlerden uzak tutmak için bu tür basit komutlara uymasını sağlayabilirsiniz. Bu sizler için hayat kurtarıcı tüyolardır.

Temel İtaat Eğitimi ile Evcil Dostunuz Terbiye Olur

Göztepe Köpek eğitimi merkezimizde profesyonel eğitmenlerimizce alacakları temel itaat eğitimi sayesinde insan hayatına çok daha kolay şekilde uyum sağlar. Köpekler içgüdüleri insanlardan farklıdır. Bu yüzden evcil dostlarınıza eğitim vermek gerekebilir. Evcil dostunuz ve onunla geçireceğiniz sürenin uzunluk veya kısalık durumuna göre sizler de ortak bir dili beraber oluşturur,onunla özel bir bağ kurar ve duygularınızı geliştirirsiniz. Disiplin açısından da son derece önemli olan bu eğitimler evcil dostlarınızın itaat ve sorumluluk yönlerini de geliştirir.

Temel İtaat Eğitimi Ne Zaman Verilmesi Gerekir?

Göztepe Köpek eğitimi merkezimizde temel itaat eğitimleri genel olarak evcil dostunuza yavru oldukları ya da küçük yaşlarda verilmesi gereken eğitimlerdir. 3 ile 9 aylık bir dönemde evcil dostunuzun zekâsı ve türüne göre eğitim verebilirsiniz. Firmamız köpek eğitimi üzerine hizmet vermektedir.  Köpek eğitimi hizmeti veren firmamızdan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.