Acıbadem Köpek Eğitimi Çiftliği

Acıbadem Köpek Eğitimi merkezinde evcil dostlarınıza özel olarak kaliteli ve doğru bir köpek eğitimi vermeyi hedeflemekteyiz. Evcil dostlarınız olan köpeklerinize yeterli sayıdaki köpek eğitim uzmanlarımızla beraber gerekli olan temel düzeydeki ve ileri düzeylerdeki eğitimleri alması için gerekli ilgi ve alakayı gösteriyoruz.

Evcil dostlarınızın alması gereken eğitimleri aldıkları takdirde hem evcil dostlarınız hem de sahipleri olan sizlere önemli düzeyde katkıları vardır. Sosyal yaşam alanınızda önemli bir yeri olan evcil dostunuz aynı zamanda sizin de beraber yaşadığınız, ailenizin önemli bir parçasıdır. Bu tür eğitimleri almayan evcil dostlarımız ne yazık ki insan hayatına kolaylıkla uyum sağlayamaz.  Evcil dostlarınızın agresif ve insan hayatına uygun olmayan tavırları ile evcil dostunuz ile beraber yaşamak güçleşir.

İdeal Köpek Eğitiminin Özellikleri

Acıbadem Köpek Eğitimi merkezi olarak bizler evcil dostlarınıza ideal düzeyde bir eğitim vermemiz gerektiği konusunda önem veren bir firmayız. Evcil dostunuzun yaşı ve ırkı ne olursa olsun ideal köpek eğitimi konusunda önemli olan birtakım püf noktalar vardır. Özellikle yavru aşamasında iken verilen köpek eğitimleri sayesinde meraklı doğaları gereği ideal olan köpek eğitimini çabucak alırlar. Kolay öğrendikleri için bu yaş aralığı tercih edilmelidir. Eğitmen de bu süreçte sabırlı davranmalıdır.

Eğitim sürecinde eğitmen pozitif yaklaşımları özel olarak belirlemelidir. İyi olan davranışlarını ödüllendirmesi gereken yerde ödüllendirmeli ve bu sırada duygusal materyal olarak ödül mamalarını kullanmalıdır. Ancak pozitif yaklaşımların benimsendiği durumlarda; evcil dostunuz herhangi kötü ve fiziksel müdahalelerden, özellikle cezalandırma eyleminden uzak durulması gerekir. Evcil dostlarınıza yeterli zamanı da eğitim sürecinde vermeniz gereklidir. Tasmalı ya da tasmasız olarak da bu eğitimler verilebilir. Yeterli kalite düzeyinde, yasal ve özel yeterliliklere sahip uzman eğitmenler tarafından bu eğitimlerin verilmesi gerekmektedir.

Köpek Eğitimi Sosyalleşme Açısından Önemlidir

Acıbadem Köpek Eğitimi alan evcil dostlarımız evcil olan diğer türlerle çok daha kolay bir şekilde sosyalleşebilirler. Çünkü insanlar ve eğitimli evcil dostlarımız arasında ortak bir beden dili oluşturmuş oluruz. Ancak yavruluk sürecinden bu yana içine kapanık bir hayat tarzı belirleyen evcil dostlarımızın diğer köpeklerle birtakım sosyal bağlar kurması gereklidir.

Verilen eğitimler sonucunda evcil dostunuz zamanla diğer evcil dostlarınızla ya da kedi, kuş gibi farklı hayvanlarla uyum içerisinde bir ilişki kurmalıdır. İyi ya da kötü olan davranışların neler olduğu, doğruyu ve yanlışı iyi kavramalıdır. Uzman eğitmen kadrolarımız tarafından her ırk ve yaş grubuna mensup evcil dostların eğitimli ve sosyal birer canlı olmaları konusunda temel ve ileri düzeyde eğitimler vermekteyiz.

Köpek Eğitimi Gerekli Bir Eğitimdir

Acıbadem Köpek Eğitimi hizmeti veren işletmemiz evcil dostlarınızın gerekli ve yeterli eğitimleri alması konusunda son derece kaliteli ve yeterli bir hizmet vermektedir. Bu eğitimler sayesinde evcil dostunuz insanlarla yaşamanın ve özel amacının doğrultusunda bilgiler edinmekte ve en kolay şekilde uyum sağlamaktadır.

Köpek Eğitim Uzmanlarının Önemi

Acıbadem Köpek Eğitimi hizmeti veren işletmemizde köpek eğitim uzmanları seçerken gerekli tecrübe, bilgi ve donanıma hatta yeterliliğe sahip olmasına önem vermekteyiz. Tecrübeli eğitmen kadromuz gerekli yasal ve özel kalite yeterlilik belgelerine sahip eğitmenler olarak evcil dostlarınızın cins ve yaş aralığı, çeşitli özel durumlarına uygun eğitimleri onlara verirler. Bu eğitimlerin en temel amacı evcil dostunuz ve sizin aranızda ortak bir dil oluşturmak ve evcil dostunuzu insan yaşamına kolaylıkla uyum sağlamasını sağlamaktır. Firmamız köpek eğitimi veren bir firmadır. Sizler de köpek oteli ve köpek eğitim merkezi şeklinde hizmet veren firmamızdan gerekli bilgileri ve ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.