Pozitif Köpek Eğitimi

Köpek Eğitimi köpek sahiplerinin en çok sıkıntı yaşamış olduğu konular arasında yer almış bulunmaktadır. Köpek sahiplerinin köpek sahiplendikleri andan itibaren ciddi sorumluluk altına girdikleri her geçen gün biraz daha kendini göstermektedir. Tüm sorumluluklar içerisinde en ciddi olanı da köpeğin eğitimi ile ilgili stratejik kararlardır.

Özellikle köpeğin yaşı cinsi ve karakteri eğitimi ile doğrudan ilintili olduğu için ilerleyiş doğru bir strateji ile sağlanmalıdır. Köpek eğitimi bir köpek sahibinin asla ihmal etmemesi gereken bir husus olmaktadır. Köpek eğitimi ve köpek pansiyonu hizmeti vermekte olan kurumumuz sizlere bu alanda destek olmak için her zaman hizmete hazır bir şekilde talepleriniz doğrultusunda memnuniyetinizi yüzde yüze çıkarmayı kendine görev edinmiştir.

Eyüp Köpek Pansiyonu

Pozitif Köpek Eğitimi hizmetinden fayda sağlandığı sırada bu hizmeti veren kuruluşun aynı zamanda bir köpek pansiyonu hizmeti veriyor olması köpek sahiplerinin en çok hoşuna giden durumlar arasında yer almaktadır. Özellikle pansiyon hizmeti eğitim hizmeti denk geldiği sırada bu eğitim için günlük bir mesai harcanmaz ve eğitim günlük git gel işleyişini dışında pansiyon üzerinden devam ettiği sürece daha hızlı bir şekilde ilerler ve sonuca daha hızlı varılır.Köpek pansiyonu ve köpek eğitimi konusunda hizmet vermekte olan kurumumuz müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunarak kurumumuzun tüm hizmetinden en donanımlı şekilde faydalanmalarını sağlamaktadır.

Köpek Eğitimi Konusunda İpuçları

Köpek Eğitimi konusunda herkesin bilmesi gereken belli başlı ipuçları tabii ki de mevcuttur. Örneğin; köpek eğitimi hizmetinden faydalanmak istediğiniz köpeğinizin yaşı bu konuda ciddi önem arz etmektedir. Köpeğin yaşı çok küçükse eğitimden faydalanamaz aynı zamanda yaşı ilerlemiş ise eğitim artık köpek için imkânsız gibi gözükebilir.

Örneğin köpeğiniz 3 aylıktan önce tam olarak sosyalleşme eğitimi alamayacağı gibi tuvalet eğitimini de asla öğrenemez. Köpek eğitimi konusunda bilinmesi gereken diğer bir ipucu da kesinlikle köpek ile aranızda bir sevgi bağı kurulmalıdır. Bunların ardından karakter ve cins özelliklerine de dikkat edilmelidir. Köpeğin karakteri ve cinsine göre davranılmalı eğitimi bu şekilde planlı ve programlı bir şekilde işlemelidir.

Köpek Pansiyonundan Her Köpek Faydalanabilir Mi?

Köpek Eğitimi hizmeti veren kurumumuzdan maalesef ki her köpek faydalanamamaktadır. Çünkü öncelikle köpeğin karma aşılarının tamamı yaptırılmış olmalı, diğer hayvanlara zararı dokunamayacak şekilde bakımlı olmalı ve sahipli bir köpek olmalıdır. Aksi durumlar ile barınaklar ilgilenmektedir.

Bizim buradaki amacımız sahiplerin birkaç günlük de olsa ayrı kalacakları süreçlerde emanet ettikleri canlarına en iyi şekilde bakım yapmaktır. Pansiyona dahil edilen bir hayvan yüzünden diğer hayvanların zarar görmeyeceği şekilde bir işleyiş ilke edinildiğinden işleyiş tamamen emanet edilen köpeklerin en korunaklı şekilde bakımını sağlamaya yöneliktir.

Köpek Eğitimi ve Köpek Pansiyonu Fiyatları

Pozitif Köpek Eğitimi ve pansiyonu hizmetlerinden fiyatlandırmalar alınacak hizmet çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin sadece köpek pansiyonu hizmetinden faydalanmak istenildiği takdirde kalınacak gün sayısı oldukça önem arz etmektedir. Aynı zamanda köpek eğitimi konusunda da alınmakta olan hizmetin eğitim çeşitliliğine göre fiyat belirlenmesi yapılacaktır.

Köpek eğitim aşamaları tekli halde satın alınabileceği gibi paket halinde de müşterilerimize sunulabilmektedir. Hem eğitim hem pansiyon hizmeti aynı zamanda yine fiyat belirlemesinde değişiklik gösterebilmektedir. Bu konuda en sağlıklı bilgi kurumumuz ile direkt olarak iletişime geçtiğiniz takdirde size uygun bir şekilde aktarılacaktır. Köpek eğitim ve köpek pansiyonu hizmeti veren kurumumuz köpekleriniz ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere hizmet vermek için oluşturduğu huzur ve güven ortamında hazır bir şekilde beklemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.