HauseOfistanbul Köpek Eğitimi Merkezi

HauseOfistanbul köpek eğitimi evinizde beslediğiniz sevimli köpek yavrularınız ile çok daha eğlenceli zamanlar geçirebilmeniz için sizlere özel köpek eğitimleri konusunda benzersiz fırsatlar sunuyor. Köpek eğitimi konusunda tecrübeli destek almak son derece önemlidir. Tecrübesiz ve bu konuda yeterli bilgiye sahip değilseniz kendi başınıza onları eğitmeniz son derece güç ve hatta bazen imkansız olacaktır. Eğitim rutinindeki olumsuz pekiştirmeler, çoğu köpek yavrusunun sinir sistemini ve anatomisini kaldıramayacak şekilde bozmaktadır. Eğitim vereceğim diye tamamen huysuz ve uyumsuz bir köpek meydana getirebilirsiniz. Etkili sonuçlar alacağınız köpek eğitimi için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yavru Köpek Eğitimi

HauseOfistanbul köpek eğitimi olarak yavru köpeklere de gelişmiş ve yetişmiş köpeklere de eğitimler veriyoruz. Hayvan eğitimlerinde en önemli konulardan biri aslında eğitimlere henüz yavru iken başlamaktır. Yavru köpeklerin eğitimleri çok daha etkili ve verimli sonuçlar verir. Eğitimin sadece temel bir itaatle oturma, uzanma gibi günlük komutlardan ibaret olduğu inancı, yavruya programın önemini unutturur ve bu da bazı sistematik kazanımların daha da gerilemesine neden olur. İyi bir köpek eğitmeni değilseniz sadece hobi olarak evde köpek besliyorsanız mutlaka onları eğitmek ve bazı alışkanlıkları kazandırmak için mutlaka firmamızın deneyimli eğitimcilerinden destek almalısınız.

Köpeklere Hangi Eğitimler Verilir?

HauseOfistanbul köpek eğitimiesnasında evinizde beslediğiniz köpeklerinizin daha sosyal ve söz dinleyen birer varlık olmaları amaçlanır. Eğer özel amaçlar için bir köpek yetiştirmiyorsanız ve sadece evinizde hobi amaçlı besliyorsanız ilk olarak temel eğitimler verilmelidir. Söz konusu köpek eğitimlerine öncelikle köpeğin doğasını, türünün özelliklerini tanıyarak başlanmalıdır. Yavru köpeğin günlük programının organizasyonunu yapmak ve düzenli bir şekilde eğitimlere devam etmek de önemli. Köpek eğitimlerinde tasma kullanma ya da tasmaya alışma eğitimi, geceleri yalnız kalabilme eğitimleri, sosyalleşme, insanları tanıma, tuvalet eğitimi gibi temel eğitimlere öncelik verilmelidir. Bu konuda firmamızın deneyimli eğitmenleri tarafından köpeğinizin istenilen eğitimleri almasını sağlıyoruz.

Köpek Eğitimi Ne Zaman Başlamalıdır?

HauseOfistanbul köpek eğitimi olarak temel kabul ettiğimiz kural köpeğinizi sahiplendiğiniz daha ilk günden eğitimlere başlanmasının faydalarıdır. Bütün köpekleri sevdiğimiz için alıyoruz ve özellikle yavru olduklarında eve geldiklerinde kucağımızdan indirmiyoruz, kanepe ve yatak dahil tüm yaşam alanlarını açıyoruz ve yalnız kalmasına bile izin vermiyoruz. Aslında bu davranışlar eğitim sürecini olumsuz etkileyen davranışlardır.

Her köpek sevgiyi hak eder ancak onların aslında bir köpek olduğunu unutmamak ve bir bebek gibi de davranmamak gerekir.  Henüz yavru iken ya da yetişkin de olsa evinize ilk geldiği günden itibaren birtakım kurallara alışmasını istemek gereklidir. Köpek eğitimlerinin nasıl ve ne zaman başlayacağı ve iyi bir eğitim alması konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız ayrıca köpek pansiyonu olarak da sizlere sınırsız hizmetler sunuyor.

Köpek Eğitiminin Kapsamı

HauseOfistanbul köpek eğitimi ve köpek pansiyonu olarak sizlere benzersiz hizmetler sunuyoruz.Köpek eğitimi, sahibinin isteğine göre farklı kategorilerde verilmektedir. Eğitim kapsamında köpeğinizin cinsiyet, yaş, fiziksel özellikler ve karakter yapısı da mutlaka dikkate alınır. Temel itaat, ileri düzeyde itaat, alan koruma, mahremiyet ve tuvalet eğitimi gibi sıralanan egzersizler arasındadır. Temel itaat eğitimi ile ileri itaat eğitimi arasındaki en büyük fark, köpeğin tasmalı olup olmamasıdır. Temel itaat eğitimi oturma, ayakta durma, bekleme gibi basit komutları içerir ve her köpeğe öğretilmelidir. İleri itaat eğitiminde köpek, verilen emirler eksiksiz ve bağlantısız olarak yerine getirilir. Bu egzersizlere özel eğitim denir. Suçluların bulunması, silahların bulunması ve uyuşturucu ticareti yapma imkanı bu özel eğitimler sonrasında elde edilebilir. Özel eğitimden önce köpek ırkı da dikkate alınır. Çünkü her ırktan olan köpek her eğitimde başarılı olamaz.

Tuvalet Eğitimi

HauseOfistanbul köpek eğitimi olarak en çok önemsediğimiz eğitimlerden birini de mutlaka tuvalet eğitimidir. Köpekle yaşamanın en büyük sorunu tuvalet sorunudur. Köpek tuvaleti doğru yerde ancak gerekli eğitimi aldığında öğrenir. Köpekler eğitimden sonra genellikle evden çıktıklarında tuvalete gitmeyi öğrenirler. Köpek eğitimi konusunda kurumuzdan uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.